www.info-kuchnia.plwww.info-kuchnia.pl
Obrazek
Wyszukaj w serwisie:
Meble kuchenne Architektura kuchni Sprzęt AGD Naczynia Poza kuchnią Wydarzenia Porady Forum rss
Strona główna Kuchenki Lodówki Zmywarki Mały sprzęt AGD Zlewy Dekoracje kuchenne Inne tematy kuchenne Reklama w serwisie Kontakt
Kategorie artykułów
Ostatnio na forum

Całe pole możliwości – innowacyjna płyta indukcyjna

Informacja prasowa / Data: 2013-07-17

Od teraz wielkość naczyń do gotowania nie ma już znaczenia, bo możesz przygotowywać potrawy nie tylko na czterech mniejszych, ale nawet na jednym dużym polu na płycie indukcyjnej. Dodatkowo urządzenie samodzielnie wykryje garnki ustawione na powierzchni. Nieograniczone możliwości szybkiego przygotowania wielu potraw i zastosowania różnych naczyń jednocześnie zapewnia jedyna w swoim rodzaju płyta indukcyjna Horizone Tech marki Mastercook.

Fot. Mastercook

Specjalna, unikalna konstrukcja płyty Horizone Tech pozwala na dopasowanie jej powierzchni, poprzez łączenie lub dzielenie pól grzewczych, do bieżących potrzeb i stosowanego naczynia.

Możemy zatem korzystać z całej powierzchni płyty i jednakowej mocy, gotować na każdej z połówek z inną mocą lub na czterech mniejszych polach, z osobnymi ustawieniami dla każdego garnka.

Dodatkowo urządzenie automatycznie wykrywa naczynie ustawione na powierzchni płyty, wskazując to na wyświetlaczu LCD i pozwalając nam od razu ustawić potrzebną moc grzania.

Fot. Mastercook

Dużym udogodnieniem obsługi jest to, że po przesunięciu garnka w inne miejsce, ustawienia te zostaną wraz z nim przeniesione.

Urządzenie zostało wyposażone również w szereg innych, pomocnych w codziennym gotowaniu funkcji, które umożliwiają m.in. automatyczne gotowanie makaronu i innych potraw w wodzie oraz opóźnione włączenie pola grzejnego.

Dodatkowo, funkcja Tempo informuje nas, przez jaki czas dane pole grzeje z obecną mocą.

Ponadto do płyty Horizone Tech dołączony jest wysokiej jakości grill żeliwny, który pozwala przyrządzać grillowane potrawy o każdej porze roku.

Płyta dostępna jest w unikalnym kolorze Victoria Grey, łączącym głęboką szarość z perłowym odcieniem. Oryginalna barwa idealnie łączy się z blatami imitującymi naturalny kamień, a także tymi w których dominują popiele.

Źródło: www.mastercook.pl

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum

Newsletter - bądź na bieżąco
Co tydzień znajdziesz w naszym portalu
nowe, ciekawe artykuły.

Zapisz się na nasz bezpłatny Newsletter,
a co tydzień prześlemy Ci informację
o nowościach na naszej stronie.
Mój adres email:
Zgadzam się z Polityką Prywatności.
Pamiętaj - nigdy, nikomu nie udostępniamy Twojego adresu email!
Polecamy artykuły
Polecamy porady
Regulacja płomienia palnika kuchenki gazowej

Regulacja płomienia palnika kuchenki gazowej

Podczas gotowania na kuchence gazowej, warto z... » ...więcej
Wykorzystaj mroźne dni do walki z roztoczami

Wykorzystaj mroźne dni do walki z roztoczami

Arktyczne, mroźne powietrze to sprzymierzeniec w walce z ... » ...więcej
Strona główna - Meble kuchenne - Architektura kuchni - Kuchenny sprzęt AGD - Naczynia kuchenne - Poza kuchnią - Forum - Mapa strony - Tagi - Polityka prywatności i cookies
Przepisy czytelników Samochody Budownictwo Ogrzewanie Ogrody Kuchnia Komputery