Artykuł pochodzi ze strony www.info-kuchnia.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-kuchnia.pl/artykul,id_m-100048,t-poznaj_nowe_kuchenne_horyzonty_8211_zlewozmywaki_horizont.html
Informacja prasowa / Data: 2010-07-15

Poznaj nowe kuchenne horyzonty – zlewozmywaki Horizont

Informacja prasowa

Zlewozmywak kuchenny nie musi już dłużej kojarzyć się nam z nie zawsze lubianą czynnością. Kolekcja Horizont marki SCHOCK dostępna w ofercie CCI Sp. z o. o. to bowiem synonim niezwykłej funkcjonalności, nowoczesnej technologii, bezpieczeństwa i wyjątkowego designu. Za sprawą nanogranitowych zlewozmywaków oferowanych przez CCI Sp. z o. o. codzienne obowiązki staną się przyjemnością, a nasza kuchnia olśniewać będzie nieskazitelną czystością.

Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Dlatego tak ważne jest, by była ona nienagannie czysta i higieniczna, a znajdujące się w niej sprzęty kuchenne cechowały się zarówno wysoką użytecznością, jak i stylowym wyglądem. Naukowcy z niemieckiej firmy SCHOCK wykorzystując innowacyjną technologię, stworzyli zlewozmywak na miarę potrzeb współczesnego człowieka. Linia Horizont marki SCHOCK dostępna w ofercie CCI Sp. z o. o. to połączenie najwyższej jakości materiału, praktycznych rozwiązań i minimalistycznej elegancji.

Praktyczna elegancja

Elegancja i bezpieczeństwo

O wysokiej funkcjonalności zlewozmywaków z linii Horizont decyduje nie tylko unikalny materiał, ale i praktyczne, nowatorskie rozwiązania. Nieocenioną zaletą jest tylna listwa zlewozmywaka, w której znajdują się trzy otwory ułatwiające w razie potrzeb zamontowanie baterii, automatycznego korka czy dozownika. Zlewozmywaki Horizont dostępne są w trzech różnych modelach – jednokomorowym D-100, jednokomorowym z małym ociekaczem D-100S oraz półtorakomorowym D-150. Każdy z nich poszczycić się może przestronną komorą, która umożliwia wygodne mycie naczyń nawet o bardzo dużych rozmiarach.

Akcesoria ułatwiające pracę

Akcesoria do zadań specjalnych

Codzienne prace ułatwiają natomiast praktyczne akcesoria. Do wszystkich wersji dokupić można bowiem wkładkę z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz elegancką szklaną deskę – do modeli D-100 oraz D-100S pojedynczą, którą można dowolnie przesuwać, a do wersji D-150 dwie, zakrywające całą powierzchnię zlewozmywaka. Niezwykle stylowa, wykonana z czarnego szkła deska idealnie współgra z prostą, nowoczesną formą zlewu, tworząc kompozycję, która będzie ozdobą każdego wnętrza. Szeroka gama barw zlewozmywaków sprawia, że użytkownicy z łatwością dobrać mogą wariant idealny do własnych upodobań i potrzeb. W ofercie dostępnych jest 8 wersji kolorystycznych zlewu Horizont, od subtelnej bieli, poprzez delikatne beże i szarości, po intensywne brązy i głęboką czerń. Kolory Nuvoletta, Carbonium, Lucida, Magma i Marone wzbogacone zostały o modne, metaliczne refleksy. Zlewozmywaki z linii Horizont są zarówno w wersji wpuszczonej, jak i na równi z blatem.

Ekstremalna czystość

Zlewozmywaki stworzone zostały z myślą o nawet najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują, by kuchnia lśniła czystością, a znajdujące się w niej sprzęty były niezwykle trwałe i estetyczne. Dlatego wykonane zostały z najnowszej generacji nanogranitu Cristadur®. Materiał ten, opatentowany przez niemiecką firmę SCHOCK, to drobne ziarna kwarcu połączone z wysokogatunkowym akrylem w skomplikowanym procesie nanotechnologicznym. Struktura zlewozmywaków jest ekstremalnie odporna na uderzenia, zadrapania i ścieranie. Właściwości te potwierdza bardzo dobry wynik testów przeprowadzonych w Niemieckim Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki. Dodatkowo powierzchnia zlewu pokryta została specjalną, niezwykle gładką warstwą akrylu, dzięki której na powierzchni nie osadza się kamień i brud, a rozlane ciecze nie tworzą na niej nieestetycznych przebarwień. Nanogranit wzbogacony został o specjalną powłokę antybakteryjną zawierającą jony srebra, która zabezpiecza przed rozwojem bakterii i drobnoustrojów. Wszystkie te właściwości sprawiają, że zlewozmywaki  są łatwe do utrzymania w czystości , a tym samym zapewnią użytkownikom zdrowie i poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu. Przy tych wszystkich walorach stanowią dodatkowo niebanalną ozdobą kuchni.

Cennik

Zlewozmywak Horizont D- 100 cena: 1999 zł brutto

Zlewozmywak Horizont D-100S cena: 1699 zł brutto

Zlewozmywak Horizont D- 150 Cena: 2399zł brutto

Więcej informacji na stronie dystrybutora: http://www.cci.com.pl

Firma CCI sp. z o.o. istnieje od 1990 roku, a od 1996 roku jako Generalny Dystrybutor, zajmuje się sprzedażą niemieckich zlewozmywaków kompozytowych Schock, wykonanych z materiału Granit CRISTALITE® i Cristadur®.
Firma CCI prowadzi również działalność usługową obejmującą m.in.:
- dystrybucja materiału okładzinowego Corian i Montelli koncernu DuPont
- produkcję i sprzedaż mebli dla biur, banków, hoteli, itp.
- usługi projektowe w ramach działalności "Biura projektów i ekspertyz budowlanych"

Źródło: www.gutpr.pl